Herečka Rebel Wilson

Známa herečka vo svojej knihe šokovala detailmi zo života. Ako píše portál People, vraj bola pozvaná na večierok plný o*gií a omamných látok. Organizovať ho mal člen kráľovskej rodiny. Princ jej tiež údajne ponúkal 2 milióny za to, že s ním strávi víkend.

44-ročná herečka Rebel Wilson je známa najmä z komediálnych filmov. Pamätať si ju môžeš z obľúbenej tínedžerskej snímky Ladíme, no objavila sa aj vo filmoch Podfukárky, Ako byť single, Dámska jazda či Maturitný ročník z produkcie Netflixu.

Okrem pracovného života sa jej darí aj v tom súkromnom. Ako vysvitlo v roku 2022, našla si lásku. Jej srdce si získala žena a o rok neskôr sa zasnúbili. Teraz sa však o detailoch zo svojho života rozhodla prehovoriť rovno v knihe. A veru, že ide o zaujímavé informácie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Známa herečka bola pozvaná na divokú párty

Aj samotná Rebel pred zverejnením autobiografie s názvom Rebel Rising uviedla, že ju na základe toho uvidíme z úplne inej stránky.

Jednou z prekvapivých informácií je, že známa herečka vraj v roku 2014 bola nemenovaným členom britskej kráľovskej rodiny pozvaná na divokú párty. „Na poslednú chvíľu som dostala pozvánku na techno párty miliardára. Chlapík, ktorý ma pozval, je pätnástym alebo dvadsiatym nástupcom na trón,“ opísala Rebel vo svojej knihe, o čom píše People.

„Tá párty bola šialená. Muži súťažili na koňoch na poli, dievčatá boli oblečené ako morské panny v bazéne … Nehnuteľnosť bola obrovská,“ dodala s tým, že sa tam užívali omamné látky a bola v šoku, keď sa uprostred noci dozvedela, že práve začínajú o*gie. Do toho vraj netúžila byť zapletená, preto radšej utiekla preč.

To ale nie je jediná šokujúca vec, ktorú Rebel vo svojej autobiografii opísala. V knihe bolo spomenutých niekoľko ďalších mužov. Jordánsky princ jej údajne ponúkol 2 milióny dolárov za spoločný víkend. Rebel Wilson túto ponuku vraj odmietla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebel Wilson (@rebelwilson)

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News