Známi herci Natalie Dormer a David Oakes

Známi herci prekvapili tajným sobášom. Hviezdy seriálových fenoménov Game of Thrones a Vikingovia: Valhalla – Natalie Dormer a David Oakes – sa postavili pred oltár už takmer pred mesiacom. Herec sa s tým pochválil na svojom Instagrame. O romantickej svadbe potom prehovoril aj zdroj blízky páru pre Daily Mail

Herečku Natalie Dormer si môžeš pamätať zo seriálu Game of Thrones, kde hrala Margaery Tyrell. Ešte predtým hviezdila aj v seriáli Tudorovci a tiež si zahrala vo filme Hry o život.

Jej partner a herecký kolega David Oakes je v súčasnosti hviezdou pokračovania fenomenálneho seriálu Vikingovia, no pamätať si ho môžeš aj zo seriálu Kráľovná Viktória či Borgiovci.

Známi herci Natalie Dormer a David Oakes
zdroj: Instagram/nathalie_dormer

Známi herci sa tajne vzali

Dvojica sa dala dokopy pred štyrmi rokmi. V roku 2017 sa spoznali počas spoločného hrania v divadelnej hre Venus in Fur a o dva roky sa dali dokopy. Krátko na to sa stali rodičmi. Herci spolu majú dcérku (tú Natalie porodila vo svojich 39 rokoch počas pandémie), pričom o herečkinom tehotenstve takmer nikto nevedel. Natalie a David sa zosobášili počas intímneho obradu za účasti len niekoľkých blízkych priateľov. Vyzerá to tak, že ide o veľkých tajnostkárov.

„Držali svadbu v tajnosti. Nechceli vyvolať rozruch, aj keď to určite bol nezabudnuteľný deň. O túto chvíľu sa chceli podeliť len s vybranou skupinou ľudí, pretože majú radi súkromie. Ale bol to krásny obrad,“ povedal zdroj blízky páru pre Daily Mail.

Známi herci Natalie Dormer a David Oakes
zdroj: Instagram/nataliedormer_italia

Mladomanželov s priateľmi v ten večer videli popíjať víno a vychutnávať si trojchodovú večeru v reštaurácii. V pondelok túto informáciu potvrdil aj David na svojom Instagrame.

Pred troma týždňami sme uzavreli občiansky sobáš počas intímneho a súkromného obradu v Bathu a nemôžeme byť šťastnejší!“ napísal do stories na svojom profile.

David Oakes
zdroj: Instagram/doakesdoakes

Zdroj: Instagram/doakesdoakes, Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News