Love Island
Instagram/loveislandcs, Instagram/kulhanekmartin

Konečne sme sa dočkali! Druhá séria reality šou Love Island príde na naše televízne obrazovky už o pár dní či dokonca hodín. Na Voyo si prvú časť môžeš dokonca pozrieť už v predstihu. Internetová stránka TV Markíza a instagramový profil relácie už ale predstavuje súťažiacich. 

Možno si už stihla postrehnúť, že v telke beží reklama na druhú sériu reality šou Love Island. Tá predošlá zožala veľký úspech, a preto sa Markíza rozhodla aj pre pokračovanie, v ktorom opäť uvidíš zaujímavých ľudí. Televízia tak popri Farme spustí aj ďalšiu reality šou.

Moderátorkou novej série bude Zorka Hejdová

Moderátori Love Island
zdroj: Instagram/loveislandcs

Toto sú súťažiaci Love Island

Na Kanárskych ostrovoch vo vile si už teraz súťažiaci užívajú letné počasie a natáčajú prvé časti. Aj oficiálny profil reality šou na Instagrame zverejnil príspevky, v ktorých predstavili všetkých súťažiacich, ktorí zabojujú o lásku a obrovskú sumu peňazí.

Hanka je modelka a influencerka, ktorá sa zúčastnila českej súťaže krásy. S vystupovaním pred kamerami a ľuďmi teda má bohaté skúsenosti. Ako píše Markíza, Naty chce byť všade stredobodom pozornosti. A vraj napriek tomu, že je blondínka, nie je namyslená.

Vila v Love Island
zdroj: Instagram/loveislandcs

Zo Sáry srší vášeň a má aj nároky na chlapov, aj keď má len 19 rokov, jej správanie je oveľa zrelšie. Hoci je mladá, má vyspelý prejav, nebráni sa párty a randeniu, no nie je ľahké u nej uspieť. Denisa ti bude určite pripomínať víťazku Lauru z predošlej série Love Island nielen výzorom, ale aj tým, že sa drží pri zemi. Tina je zase fanúšička reality šou a na ostrov lásky si ide splniť sen.

Markíza tvrdí, že Kryštof je dobrodruh a zároveň usmievavý a pokojný, ktorý od ľudí neočakáva nič zlé. Je s ním sranda a nepotrebuje sa predvádzať. Jacob je barber a dlhšie nerandí, no na vzťah je pripravený. Na Love Island si prichádza nájsť novú lásku.

David je futbalista, ktorého miluje každé dievča, no nechce sa viazať, keďže v minulosti mu nevyšiel vážny vzťah. Štefan vraj vie, čo chce a považuje sa za gentlemana. Zbyněk je zase typ, ktorý má obrovskú charizmu.

Čo hovoríš na druhú sériu reality šou Love Island? Kto ti je najviac sympatický a komu budeš držať palce?

Zdroj: Markíza, Instagram/loveislandcs

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News