Instagram/viktorianiang/telerano

Tak tomu sa povie zmena! Energetická Viktória Aicha Niang, ktorá len minulý týždeň odišla po hlasovaní divákov z vily v súťaži Love Island, bola dnes ráno hosťom v markizáckom Teleráne. Po nečakanom vypadnutí pred kamerami priznala, že ešte nikdy v živote nebola zamilovaná.

Aj keď svoje sympatie na ostrove venovala rozvedenému oteckovi Honzovi zo susedného Česka, s ktorým niekoľko týždňov tvorila pár, po tom, čo sa ihneď po jej vypadnutí začal mať viac k Mirke, aby sa v súťaži udržal, ich spoločná budúcnosť zrejme nečaká. Vo svojom nedávnom videu sa exotická kráska sklamane vyjadrila, že by chcela od neho počuť vysvetlenie.

Posledné dva týždne na ňu nadával, že mu lezie na nervy. Keď som vypadla, videl, že už Naomi nemá oňho záujem, tak išiel do Mirky. Je to maximálne bezcharakterné,“ vyjadrila sa Aicha.

V Teleráne sa priznala, že z jej strany to bolo smerom k Honzovi úprimné, no cítila, že z tej jeho to také nebude, čo sa jej podľa diania vo vile po jej odchode aj potvrdilo. „Chlapi, ktorých ja stretávam v živote, mi veľmi ublížili,“ priznala sa.

Na záver prezradila aj to, že sa chce teraz venovať sebe a svojej budúcnosti, no plány si necháva pre seba. Jednu zmenu však vykonala už teraz. A to v jej vizáži, keďže jej blond dredy sú minulosťou. Teraz je z nej úplne iná žena. Veď posúď sama!

Aichu si ľudia pamätajú aj vďaka jej výraznému účesu

Čo povieš na túto vlasovú zmenu? Hodí sa jej to viac?

Aicha si vyskúšala už aj červenú farbu

Zdroj: markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News