Účesy na pláž
Instagram/alexgaboury

Leto sa nezadržateľne blíži, preto by si sa už mala baliť na dovolenku. Čo všetko by si mala mať v kufri sme ti prezradili v tomto článku. Ako správna žena by si však nemala myslieť len na svoje telo, ale aj na svoje vlasy. V tomto článku nájdeš inšpirácie na plážové účesy.

V lete by sa o svoje vlasy špeciálne staraj, lebo teplý vzduch ich vysušuje. Investovať môžeš do argánového oleja, ktorý im zabezpečí lesklosť a nebudú vysušené. Vďaka jeho používaniu sa ti budú menej lámať, čo poteší každú z nás. Vyhni sa tiež častému umývaniu. Už neplatí, že by sa mali vlasy umývať každý deň. Pokožku hlavy to totiž zbavuje prirodzeného mazu, čo prispieva k jeho produkcii. Aký paradox, však?

Na dovolenke ti stačí používať suchý šampón a nezabudni ani na pokrývku hlavy. V horúcich dňoch by si mala nosiť klobúk po celý deň, aby si nedostala úpal. Vlasom tiež prospeje, ak ich pred odchodom na pláž nastriekaš ochranným sprejom.

Každodenné účesy na pláž

Vďaka tomuto návodu sa naučíš robiť účesy na pláž, ktoré môžeš nosiť na dovolenke každý deň. Sú jednoduché, ale veľmi krásne. Budú robiť pomyslenú čerešničku tvojho outfitu.

Boj s mokrými vlasmi

V tomto videu zase nájdeš účesy, ktoré vyzerajú perfektne aj vtedy, keď máš mokré vlasy a je teda jasné, že si bola v mori. Budeš hviezda okamžite, ako sa vynoríš z vody.

Jedinečná morská panna

Bola si aj ty fanúšičkou seriálu H2O: Stačí pridať vodu? Potom sú tieto účesy pre teba ako stvorené. V tomto videu nájdeš návod na to, ako vyzerať ako Cleo Sertori.

Šesťkrát iná výletníčka

Chystáš sa na výlet a možno sa tam budeš aj kúpať? Vyskúšaj týchto 6 účesov, ktoré sú pre mokré vlasy ideálne. Hodia sa aj na pláž, no hanbu neurobíš ani v meste. Spoznávanie dovolenkovej lokality naberie nový rozmer.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty