Instagram/tvmarkizaofficial

Finále markizáckej reality šou Love Island sa pomaly blíži, čo znamená, že vo vile sa prudko znižuje počet súťažiacich a ostávajú tam iba páry, ktoré majú medzi sebou najsilnejšie puto. Momentálne však medzi nimi jedna dvojica vyčnieva. A to tichý Honza s energickou Mirkou, ktorí sa dali dokopy po tom, čo jeho bývalá partnerka Aicha musela po diváckom hlasovaní opustiť vilu.

Minulý týždeň sa Honza s Aichou museli rozlúčiť, aj keď tvorili pár dlhé týždne. Dokonca medzi nimi padali slová o láske a o ich spoločnej budúcnosti. Dohodli sa, že sa po skončení súťaže vonku stretnú a uvidia, či im to bude klapať, keďže si počas svojho pobytu na Kanárskych ostrovoch prešli aj viacerými krízami.

Teraz sa však zdá, že už ani nebudú mať o čom hovoriť.

Podmienky súťaže sú jasné – kto sa chce dostať čo najďalej, musí byť v páre. A tak sa po odchode svojskej Aichy dal Honza dokopy s Mirkou. Po vášnivej puse v hre sa priznal, že sa mu dokonca páči a chcel by to s ňou skúsiť.

Aicha sa k celej situácii, na ktorú sa pozerá už len z domu, vyjadrila na svojom YouTube kanáli. „Len sa za mnou zatvorili dvere a Honzík už hovoril Mirke, že sa mu vždy páčila,“ povedala. Avšak ďalej prezradila, že jeho sympatie voči Mirke ju celkom prekvapili.  „Posledné dva týždne na ňu nadával, že mu lezie na nervy. Keď som vypadla, videl, že už Naomi nemá oňho záujem, tak išiel do Mirky. Je to maximálne bezcharakterné. Ale Honza s Mirkou sa k sebe hodia, sú na jednej intelektuálnej vlne.“ Aicha to z jeho strany vidí ako snahu za každú cenu vyhrať peniaze, nie ako šancu nájsť lásku. Čo si myslíš ty?

Exotická kráska sklamane priznala, že podobné správanie očakávala, no tajne dúfala, že sa tak nezachová. Keď vyjde z vily, rada by si vypočula, čo jej k tomu povie: „Či hral, že ma má rád, či to celé bral ako súťaž, že ide vyhrať peniaze, alebo či celý čas chcel Mirku a bál sa, aby som mu neodkusla hlavu, lebo ja som veľké strašidlo a bojte sa ma,“ dodala ironicky.

Temperamentná Aicha vo videu aj odhalila, ktorému páru by výhru úprimne dopriala. Tipneš si, komu drží palce?

Celé jej vyjadrenie si môžeš pozrieť vo videu

Zdroj: markiza.sk, YouTube/Aicha

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News