Love Island

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ďalšia novinka v šou Love Island! Web TV Nova potvrdil špekulácie o tom, že do vily príde kráska, ktorú poznajú ako diváci, tak i „srdiečka“. Ide o jednu zo súťažiacich z minulých sérií.

Vo virtuálnom svete sa začali šíriť klebety, že do Love Islandu mieri účastníčka druhej série, modelka Natálie Kočendová. Tá sa minulý rok vo vile zoznámila s Davidom Vitáskom, s ktorým patrili medzi najstabilnejšie páry. Láska im vydržala dokonca aj po návrate domov, a to takmer rok.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

V júli dvojica oznámila rozchod a Natálii tak nič nebráni v tom, aby šťastie na Kanárskych ostrovoch vyskúšala aj po druhýkrát. Ďalší súťažiaci z predošlej série Zbyněk „vytiahol“ na Tik Toku hneď niekoľko dôkazov, ktoré majú hovoriť o Natáliinej účasti v trojke.

Jedným z nich má byť fakt, že v zatiaľ poslednom diele sa „srdiečka“ bavili o ľuďoch z predchádzajúcich sérií a sympatiách, ktoré k nim prechovávajú. Majlo a Oliver vychválili do nebies práve Natáliinu krásu. „Schválne mi napíšte, čo si o tom myslíte. Ale ja si myslím, že sa tam tento týždeň objaví,“ vyjadril sa Zbyněk vo svojom videu. A vyzerá to tak, že ho jeho veštecké schopnosti neklamali.

TV Nova totiž túto informáciu potvrdila, pričom česká bohyňa všetkých šokuje už v dnešnej, a teda štvrtkovej, časti. „Na Love Island sa naozaj veľmi teším, po roku späť na mieste činu. Už sa nemôžem dočkať, ako všetky srdiečka spoznám osobne. A uvidíme, čo sa bude diať po mojom príchode do vily,“ prezradila Natália pre nova.cz.

@zbynekvlcek 🤔🤔 #fyp #foryou ♬ Mysterious – Andreas Scherren

Zdroj: nova.cz, Tik Tok/zbynekvlcek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News