dominika mirgová
Instagram/dominikamirgovaofficial, jirko_blatny_official

Dominika Mirgová má novinku! Obľúbená speváčka prekvapila na svojom Instagrame fotkami, na ktorých vyzerá na nepoznanie. Za všetko môže zmena účesu.

Hoci sa to nezdá, no Dominika Mirgová je na scéne už neuveriteľných 15 rokov. Jej kariéru odštartovala tretia séria šou Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila na úžasnom druhom mieste. V tom čase ju prevalcovala Vierka Berkyová, ktorá však na rozdiel od Dominiky postupne upadla do zabudnutia.

Domču sme spoznali ako plavovlásku, pričom svetlým vlasom bola verná až donedávna. Napriek tomu, že nad hnedým odtieňom rozmýšľala už dlhšie, jej dvorný kaderník Jirko Blatný ju od neho odhováral. Napokon zvolili kompromis, s ktorým ostali spokojní obaja.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

„Ja si myslím, že každá žena občas potrebuje zmenu a ja som toho môjho Jirášku prehovárala už taaak dlho, však viete. Pre tentokrát sme sa rozhodli pre taký stred, nech on neskolabuje a ja si zvyknem na tmavšiu,“ uviedla obľúbená speváčka s humorom ešte v júni.

Dominika Mirgová išla do tmavšej

Predstava brunetky Dominiku, ktorá aktuálne hviezdi v kinách vo filme Nikdy nehovor nikdy, neopustila. Práve naopak. Po troch mesiacoch fanúšikov na Instagrame prekvapila tmavohnedým három, pričom na snímkach vyzerá ako úplne iná žena. Avšak musíš uznať, takýto imidž mamičke 8-ročného syna Peťka fakt sekne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News