Dominika Mirgová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj speváčka Dominika Mirgová sa konečne dočkala. Na svojom Instagrame sa až teraz po 2 rokoch pochválila tým, že si zahrala vo filme. Fanúšikovia ale pod príspevkom nešetria kritikou. Všimli si na nej iné detaily. 

Aj kráska z Love Islandu, Gabriela Gašpárová, má podobný príbeh. Práve prednedávnom sa po dvoch rokoch od natáčania dočkala premiéry českého filmu „Bastardi: Reparát“, v ktorom si zahrala. Teraz sa podobnou novinkou pochválila aj Dominika Mirgová.

Dominika Mirgová si zahrala vo filme

Krásna 31-ročná speváčka sa pred pár dňami vyfintila na premiéru filmu „Nikdy nehovor nikdy“, kde si sama zahrala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

„Tak som sa nakoniec dočkala. Pred 2 rokmi som dostala svoju prvú hereckú mini úlohu. Absolvovala som jeden celý deň na pľaci, vžila sa do svojej nie prirodzenej role, no užila som si to na maximum,“ píše Dominika Mirgová pod jedným z najnovších príspevkov na jej Instagrame.

„Tých ,10 sekúnd slávy‘ na filmovom plátne za to určite stálo. Treba sa tešiť aj z malých krokov, pretože tie nás tiež posúvajú vpred! A ja verím, že to nebude poslednýkrát, čo ma uvidíte v pozícii herečky,“ teší sa Dominika.

„Pri najlepšom si ďalší klip postavím opäť na nejakých hereckých scénach. Alebo si raz natočím svoj vlastný film. Ktovie? Ako sa hovorí: ,NIKDY NEHOVOR NIKDY‘. Ďakujem celému tímu,“ dodala na Instagrame a priznala, že tvorcovia filmu jej splnili jeden z jej snov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Fanúšikovia ju zavalili kritikou

Fanúšikovia si ale pod daným príspevkom všimli iný detail. Dominika Mirgová vraj prestrelila s úpravami. „Veľmi si zostarla na svoj vek, úplne neprimerane. Plastika robí svoje a čo bude, keď budeš mať 50? Veď JLo vyzerá lepšie a má 54 rokov … Prepáč, ale pesničky máš super, aj hlas,“ myslí si jedna fanúšička.

„Si už umelá a vyzeráš na 38. Nechápem, na čo si robíte plastiky. V 40 budeš vyzerať na 50,“ píše v komentári ďalšia. „Gratulujem k úspechu, ale toto fakt? No nemám slov, veď si hrozná umelina. Ach jaj, kde je prirodzená ženská krása?“ pridala sa ešte jedna.

„Škoda, že sa nepodobáte na seba, Dominika,“ myslí si ďalšia followerka. „To už máš ďaleko od Dominiky, celé zle,“ napísala fanúšička. „Bože môj, kedysi také pekné dievča, prirodzené. Načo v takom ešte mladom veku toľko zákrokov?“ pýta sa ešte jedna.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News