Dominika Mirgová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Fanúšikovia sa tešia s ňou! Slovenská speváčka Dominika Mirgová, sa v poslednej dobe ani nezastaví. Len nedávno potvrdila, že mikrofón v decembri vymení za boxerské rukavice a každý deň na svoj zápas poctivo trénuje. No na svojom Instagrame odhalila teraz však aj to, že to nie je jediná novinka v jej živote.

30-ročná Dominika je u nás známa už od roku 2007, kedy sa zúčastnila speváckej súťaže Slovensko hľadá SuperStar. Aj keď skončila na druhom mieste, ako jedna z mála sa hudbe a svojej kariére neprestala venovať. Práve posledné roky patria azda k jej najúspešnejším. Mirgová zmenila nielen svoj vzhľad, ale aj do hudby vložila viac seba.

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová sa nezastaví

Popri tréningu, za ktorý si vyslúžila aj nepríjemnú kritiku hejterov, a starostlivosti o syna Peťka, stíha pracovať aj na songu. Ten bude hrať pri jej nástupe do ringu. Práve v súvislosti s tým dnes zverejnila aj ďalšiu novinku, ktorú si doteraz nechávala iba pre seba. „Našla som si aj trošku času na dokončenie toho, čo som si pre vás vymyslela. V podstate bolo to aj vaše želanie, a ja som ho zobrala vážne,“ napísala k fotke, ktorú si môžeš pozrieť nižšie.

Ide o jej nový album, na ktorom budú piesne z jej minuloročných EP-čiek, ale aj prekvapenie. „Tešíte sa? Ja extrémne,“ dodala a potvrdila, že má veľkú radosť.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News