Mark Dann je veľmi talentovaný mladý chalan, hudobný producent a zároveň má na svojom konte ocenenie Objav roka z odovzdávania hudobných cien rádia Európa 2. Určite poznáš jeho skladby ako Sunflowers, Without You, Again či The Way. 

Jeho poslednou skladbou bola Freedom, ktorá sa ihneď stala hitom a medzi jeho fanúšikmi patrila k najobľúbenejším. Klip patril k jeho najosobnejším a nájdeš v ňom množstvo záberov z Marekovho života.

Keďže sa pieseň stala medzi fanúšikmi veľmi obľúbenou, Marek sa ju rozhodol ešte trochu vylepšiť. „Vždy som mal rád orchestrálne verzie rôznych hitov a kedže originálna verzia Freedom mala u vás výborné ohlasy, rozhodol som sa, že ju skúsim prerobiť. Pesnička Freedom je so mnou veľmi silno spojená a teraz si ju možete vypočuť ako znie so slovenským textom a sláčikmi 🤗💙🎻 Inak, toľko krásnych ohlasov som vôbec nečakal. Ďakujeme vám 🙏🏻😍,“  napísal na svojom Instagrame.

Na pomoc si prizval Dominiku Mirgovú, ktorej takéto pomalšie a emotívne skladby veľmi sedia a spev dokáže naozaj skutočne precítiť. Vznikla z toho naozaj nádherná pieseň a so slovenským textom nabrala skladba Freedom úplne iný rozmer. Dovoľ, aby sme ti predstavili song Slobodní, ktorý rozhodne stojí za vypočutie. Skvelá práca!

View this post on Instagram

Vždy som mal rád orchestrálne verzie rôznych hitov a kedže originálna verzia Freedom mala u vás výborné ohlasy, rozhodol som sa, že ju skúsim prerobiť 😊 @jarosmiro Ďakujem za tento super nápad, dať tomu slovenský text. @dominikamirgovaofficial 🎤ďakujem, že si do toho išla a mohla vzniknúť táto pekná vec. Ďakujem aj @_victoria_linnen – inak veľmi šikovná huslistla, za účinkovanie v klipe 🎻. Pesnička Freedom je so mnou veľmi silno spojená a teraz si ju možete vypočuť ako znie so slovenským textom a sláčikmi 🤗💙🎻 Inak, toľko krásnych ohlasov som vôbec nečakal. Ďakujeme vám 🙏🏻😍 LINK U MNA NA STORKÁCH, alebo v BIO NA PROFILE.

A post shared by MARK DANN (@markdannmusic) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.