Dominika Mirgová

Slovenská speváčka Dominika Mirgová je nadšená. Po vyše roku sa jej to konečne podarilo. Síce nie úplne podľa predstáv, no teší sa. Prehovorila o tom na svojom Instagrame

Určite aj ty uznáš, že Dominika Mirgová na svoj vek vyzerá bravúrne. Má 32 rokov, 9-ročného syna a postavu lepšiu, ako niektoré 20-ročné baby. Nikdy sa totiž netajila tým, že jej na vzhľade záleží a rada sa o seba príkladne stará.

Dominika Mirgová sa k tomu vrátila po vyše roku

Dominika Mirgová už podstúpila niekoľko estetických zákrokov a práve v apríli minulého roku bola na reoperácii prsníkov. Hoci do svojho programu bežne zaradzuje pravidelný pohyb a aktívna je aj na pódiách, kde predvádza rôzne tanečné kreácie, ešte pred operáciou pravidelne cvičila aj vo fitku.

Dokonca si to s raperkou Aless rozdala v zápase organizácie Fight Night Challenge a box si veľmi obľúbila. Už vtedy vedela, že sa mu chce venovať aj naďalej, no kvôli reoperácii z toho musela upustiť. Vrátila sa k tomu až teraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

„Po vyše roku opäť rukavice na rukách. Ja tento šport s týmto človekom môžem,“ napísala pod fotku s trénerom v stories na Instagrame. „Toto som potrebovala!! Aby sa mi ruky za volantom triasli,“ zažartovala ešte Dominika Mirgová.

„Ja som práve po fitku, bolo to super. Maroško, ďakujem. Uvidím, či ťa nebudem zajtra preklínať, či sa postavím. Ak hej, tak v stredu idem opäť. Chcem sa zase vrátiť k cvičeniu. Už môžem po operácii, takže som si dnes dala box. Bolo to perfektné, aj keď som zistila, že už nemám takú silu a hlavne kondičku, čo je asi logické,“ povedala speváčka ešte vo videu.

Dnes sa jej však zmenili plány, keďže jej volali zo školy, kam chodí jej syn Peťko, že mu nie je dobre. „A to som dnes chcela začať aj stravu, aj fitko ráno a proste vidíte. Tie matky to majú náročné,“ dodala a na záver vzdala hold všetkým mamičkám, pretože sú pre ňu hrdinkami.

Dominika a jej tréner Maroš ešte spoločnú fotku zverejnili aj ako post a pripísali k nej: „Stará ,láska‘ nehrdzavie.“ Samozrejme však, že mysleli speváčkin návrat k boxu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Maros Vyskoc (@marosvyskoc)

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News