Dominika Mirgová

Známa slovenská speváčka Dominika Mirgová si plní ďalší sen! Práve dnes ráno fanúšikov na Instagrame trošku natiahla priznaním, že večer sa na verejnosť dostane niečo veľké. Ak ťa zaujíma, čo to bude, čítaj ďalej a dozvieš sa to. A veru, že je to poriadna bomba! Zaručíme ti, že budeš čítať s otvorenými ústami. 

V apríli sme ti písali, že si Domča splnila veľký detský sen. A teraz si plní ďalší. Hoci je to pre ňu trošku drastické a spočiatku sa do toho ísť bála, napokon sa nechala presvedčiť. Podiel na tom ale má aj bojovník a vtipkár Attila Végh. 

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová všetkých prekvapila

Ak sympatickú speváčku sleduješ na Instagrame, možno si si všimla, že sa dala na bojové športy. Trénuje v trnavskom gyme a musíš uznať, že jej to ide naozaj dobre.

„Tak toto sa mi hádam ešte v živote nestalo. Žeby som 7:30 prišla na tréning,“ povedala Dominika Mirgová vo videu na svojom profile. K nemu ale ešte napísala: „Nespala som celú noc, nervy, stresy z dnešného dňa. Dozviete sa niečo veľké.“

Nejde ale iba o to, že sa známa superstaristka dala na bojové športy. Ona totiž bude zápasiť v rignu najbližšieho Fight Night Challenge 3. Áno, čítaš dobre! Taká jemná žienka, ako je Dominika, sa bude biť na takom brutálnom podujatí.

Fight Night Challenge 3
zdroj: fightnightchallenge.eu

Sily si zmeria s rivalkou

Zápasnícke podujatie sa bude konať 27. decembra a ženský duel sa tam odohrá prvýkrát. Už poznáme aj Dominikinu súperku. Boxovať bude so známou raperkou Aless Capparelli, s ktorou mala kedysi spor. A hoci Domi povedala, že minulosť do zápasu nemieni ťahať, jej súperka zase odvetila, že si počas súboja na ňu dokáže spomenúť.

Fight Night Challenge 3
zdroj: fightnightchallenge.eu

A či to bude jednorazová záležitosť? Nuž, Dominika v tom má jasno. Napriek tomu, že po tréningoch chodí domov so svalovicou, baví ju to a neskôr by sa možno na niečo podobné dala nahovoriť zase. Raperka zase tvrdí, že to pre ňu bude prvý a poslednýkrát. Na babách je však vidno, že sa na podujatie tešia. A ty?

Zdroj: fightnightchallenge.eu, Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News