Dominika Mirgová
Instagram/dominikamirgovaofficial

Predčasný darček pre syna si užila naplno aj ona sama. Speváčka Dominika Mirgová pred pár dňami vyrazila na otočku do Londýna. Spolu so svojím synčekom Peťkom a jej mamou navštívili štúdiá venované filmom o Harrym Potterovi. Na Instagrame priznala, že cesta ju zmohla. A to vo viacerých ohľadoch.

Odmalička som fanúšikom Harry Pottera a ani neviete, ako ma potešilo, že sa ním stal aj môj syn,“ radovala sa 30-ročná Dominika vo svojom nedávnom príspevku. Sen o návšteve miest venovaných čarodejníckemu svetu tak splnila nie len sebe, ale aj jemu, keďže sa blížia synove narodeniny.

Dlho som sa pohrávala s myšlienkou dať si tento trip, ale samozrejme, že som mala rešpekt. V jeden deň, keď som to spomenula manažérke, okamžite zajednala letenky, takže cúvnuť sa už úplne nedalo…“ priznala sa speváčka.

Aj keď sa im tam veľmi páčilo a na zážitok budú dlho spomínať, Mirgová upozornila fanúšikov na to, že takýto výlet ich podobne ako ju, bude aj niečo stáť. „Len si priprav nervy a kreditku,“ poznamenala s humorom.

Dominika Mirgová si so synom a mamou užila výlet v Londýne

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News