Speváčka Dominika Mirgová

Má dôvod na oslavu! Slovenská speváčka Dominika Mirgová, je aktuálne zaneprázdnená letnými vystúpeniami, no čas na svoju lásku si predsa len našla. S manželom Petrom totiž práve včera oslávili siedme výročie svadby. Pri tejto príležitosti na Instagrame ukázala aj fotku, na ktorej by ju už len málokto spoznal.

30-ročná speváčka tvorí s manželom Petrom pár dlhé roky, dvojica sa dokonca pozná už z čias, keď ešte neboli dospelí. V roku 2015 sa za bývalého futbalistu, dnes už hasiča, vydala a oficiálne si vzala priezvisko Zvolenská, aj keď kvôli kariére stále používa Mirgová. Svadba však prišla až po tom, čo sa im narodil synček.

Dominika Mirgová s manželomDominika Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

7-ročný Peťko mal v čase sobáša svojich rodičov len pár mesiacov. Známej mamičke robí veľkú radosť, dokonca s ňou rád chodí aj na koncerty. Na tom poslednom vzal odvahu a pred davom ľudí s mikrofónom v ruke aj vystúpil. „Asi začnem mať predskokana na koncertoch. Nikto ho nenútil, sám sa obliekol, nagéloval a oznámil, že mami, dnes idem s tebou aj ja. Milujem to stvorenie,“ napísala hrdá Domi k videu, ktoré si môžeš pozrieť nižšie.

Speváčka včera v súkromí oslávila aj výročie svadby s manželom. Na sociálnej sieti zazdieľala aj fotografiu z ich veľkého dňa. Čo povieš, po 7 rokoch sa poriadne zmenila, však?

Dominika Mirgová bola krásna nevesta

Dominika Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Synček ide v šľapajach rodičov

Peťko hrá a miluje futbal ako jeho otec, no zároveň má rád aj hudbu – nebojí sa spievať či hrať na hudobné nástroje. Ktovie, čomu sa bude aj po rokoch venovať.

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News