Instagram/dominikamirgovaofficial

Obľúbená slovenská speváčka s viac ako 250-tisíc sledovateľmi na svojom Instagrame je veľmi vyťažená a ambiciózna krásna žena, ktorá neoddychovala ani počas karantény. Najnovšie prekvapila fanúšikov novinkou, že bude súčasťou natáčania filmu. A nie len tak hocijakého. 

Musí ich poznať každý, kto bol aspoň raz zamilovaný – evitovky od Evity. Jej knižky majú čestné miesto v mnohých domácnostiach, pretože si dokážu získať srdce každej ženy. Romány vystrihnuté z obyčajného života popretkávané láskou a problémami.

Po úspešne sfilmovaných knihách Všetko alebo ničPríliš osobná známosť, prichádza Eva Twardzik Urbaníková s ďalšou sviežou novinkou – Hlavne veľa lásky, kde bude účinkovať aj Domča. 

V tomto filme môžeš čakať skvelé herecké obsadenie, ktoré sa nezaobíde ani bez spevákov a speváčok. Hlavné postavy v ňom však stvárňuje príťažlivý Tomáš Maštalír a česká herečka Tereza Kostková, informoval magazín Z Piešťan vo svojom článku.

zdroj: printscreen Instagram/nunez.nfe, printscreen Instagram/dominikamirgovaofficial

Domči to prinesie nové skúsenosti a závan sviežosti do jej práce s hudbou. Na začiatku februára vydala svoju novú skladbu „Láska“, ktorá je pre mnohých zamilovaných novou hymnou.

Na konci marca stihla vydať ďalšiu pesničku s názvom „Namotaná“, ktorá sa ti s eleganciou vryje do pamäti a namotáš sa na ňu aj ty.

Dominike prajeme veľa úspechov pri natáčaní a tešíme sa na jej herecký výkon.

Zdroje: www.zpiestan.sk, www.instagram.com/dominikamirgovaofficial, www.instagram.com/nunez.nfe

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News