Keď si to tak vezmeme, v domácich karanténach sme už približne dva mesiace, preto sa niet čomu čudovať, že hlavne umelcom je už dlho. Aktívni ľudia, ktorí mali problém objaviť v diári nejaké voľné miesto, teraz museli zrušiť všetky svoje koncerty a mali čas načerpať nové sily. A pomaly sa začínajú vracať do normálu.

Dominika Mirgová bola vždy pracovne veľmi vyťažená. Okrem koncertov pravidelne pribúdali videoklipy z nového albumu, neskôr pridala akustické verzie skladieb a aby toho nebolo málo, musela sa venovať aj svojej rodine. Uplynulé týždne mohla so svojím manželom a synčekom tráviť oveľa viac času a vyzerá to tak, že jej to skutočne pomohlo, pretože vyzerá úplne oddýchnuto a spokojne.

Doma jej už ale bolo asi trochu pridlho, preto vybehla so svojím tímom a nafotila profesionálne fotky, na ktorých vyzerá naozaj úžasne. Keď sa spoja šikovné ruky kaderníka Jirka Blatného so špičkovou prácou vizážistky Lucky Šenkovej, je radosť pozerať sa na výsledok. O ten sa postarala fotografka Lucia Žofčíková, ktorá je známa svojou precíznou prácou a výbornými snímkami.

A keď sa k tomu všetkému pridá aj krása Dominiky, výsledok naozaj stojí za to. A musíme uznať, že jej to na týchto fotkách naozaj sekne! 🙂

View this post on Instagram

Pozri jak tie farby spolu hrajú 🍭

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.