Dominika Mirgová
Instagram/dominikamirgovaofficial

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Posiela takto televízii odkaz? Speváčka Dominika Mirgová vydala novú skladbu s názvom CHECK. Pieseň vyšla aj s klipom a nielen ten je náznakom, že Dominika v ňom naráža na nedávnu kauzu s TV Markíza, kvôli (ne)účinkovaniu v šou Let’s Dance. 

Minulý mesiac 30-ročná speváčka na svojom Instagrame úprimne odpovedala na otázku od fanúšikov, prečo nie je súčasťou tanečnej šou. Mirgová je predsa známa tvár slovenského šoubiznisu a s tancom má aj skúsenosti. Podľa mnohých by sa tak do takého projektu veľmi hodila.

Aj keď to bol vždy jej veľký sen, televízia ju podľa jej slov vždy brala len ako druhú možnosť. Dokonca aj v tomto prípade mali najprv osloviť speváčku SIMU, ktorá to odmietla.

Dominika sa vyjadrila hudbou

Nikdy nič. Ani ,Ahoj, Dominika, chceme ťa obsadiť do show ako účinkujúcu , Ahoj Dominika, 15 rokov robíš SuperStar pekné meno, makáš tu, dreš, poď, pozývame ťa ako hosťa odprezentovať aspoň svoju tvorbu alebo si poď aspoň sadnúť do hľadiska ako hosť. Nikdy nič! Vždy som bola len druhá možnosť. Vždy! Asi preto, že som skončila druhá v SuperStar a všetky povinnosti som musela namiesto Vierky niesť na chrbte ja a za všetko si aj zaplatiťNikdy mi nič nebolo ponúknuté v rámci TV médií, myslím niečo väčšie. Ako sa v našej brandži hovorí, niečo pre tých áčkových. Je mi z toho na grc,“ vyjadrila sa úprimne.

Na jej slová ostro reagovala aj osoba z TV Markíza a teraz sme sa dočkali reakcie speváčky.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News