Instagram/dominikamirgovaofficial/simonahegerova

Už tento víkend sa na Markíze začne po rokoch nový ročník tanečnej súťaže Let’s Dance, v ktorom si svoje tanečné schopnosti otestujú známe slovenské celebrity po boku profesionálov. Jednou z nich mohla byť aj mladá speváčka SIMA, ktorá sa však na svojom Instagrame priznala, že túto ponuku z jasných dôvodov odmietla, zatiaľ čo Dominika Mirgová nedávno priznala, že chcela byť jej súčasťou už dlhé roky, no nikto ju nikdy neoslovil. 

Takéto typy relácií sú vždy veľmi sledované a účinkujúcim prinášajú viac výhod. Let’s Dance berú mnohí ako zábavu, skvelý pohyb (a spôsob chudnutia), novú výzvu, no ide aj o zviditeľnenie sa pred divákmi, s čím im stúpa popularita aj na sociálnych sieťach a otvárajú sa im ďalšie možnosti, a samozrejme, nechýba ani lákavý honorár.

Súčasťou tejto šou túžila byť aj Dominika Mirgová, ktorej to tento rok mohlo vyjsť, no nakoniec ju z neznámych dôvodov na „zoznam pozvaných“ nepridali.

Mirgová otvorene o televízii

30-ročná speváčka je pritom v našom šoubiznise približne 15 rokov, má väčšiu fanúšikovskú základňu než niektorí z tých, ktorí vybraní boli, a dokonca sa roky venuje aj tancu, takže do šou by skvele zapadla.

 

Vždy som bola len druhá možnosť. Vždy! Asi preto, že som skončila druhá v SuperStar a všetky povinnosti som musela namiesto Vierky niesť na chrbte ja a za všetko si aj zaplatiťNikdy mi nič nebolo ponúknuté v rámci TV médií, myslím niečo väčšie. Ako sa v našej brandži hovorí, niečo pre tých áčkových. Je mi z toho na grc,“ vyjadrila sa nedávno na svojom Instagrame na túto tému po tom, čo sa jej fanúšikovia pýtali, prečo nie je súčasťou tejto šou.

Namiesto Dominiky Sima?

A tak sa zdá, že mala pravdu, pretože produkcia šou predsa len chcela obsadiť slovenskú speváčku do zostavy, no ich voľba padla na SIMU.

Niekoľko týždňov dozadu som dostala ponuku účinkovať v Let’s Dance, ale keďže už dlhodobo si žijem v takej svojej bublinke, v ktorej účasť v Let’s Dance je v rozpore s mojím presvedčením o tom, že ja do takejto relácie nepatrím,“ prezradila taktiež pri otázke od fanúšika na Instagrame.

„Nemyslím to vôbec nijak v zlom, len si myslím, že je oveľa viac ľudí u nás, ktorým by sa účasť v Let’s Dance hodila a aj by si ju užili,“ dodala k svojej odpovedi. Čím možno narážala aj na Dominiku.

zdroj: Instagram/simonahegerova

Zdroj: Instagram/simonahegerova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News