Z ďalšej známej slovenskej speváčky je už pani! Sympatická blondína Dominika Stará, sa v piatok vydala za snúbenca Michala. Aj keď bol tento deň poznačený opatreniami, podľa jej slov mali naozaj svadbu svojich snov.

Rozprávková svadba.. Svadba snov.. Nedokážem nájsť slová na tú emóciu, ktorú som včera prežívala. Včerajší deň úplne predčil moje očakávania, bol ešte krajší, ako sme si ho s Miškom vysnívali. Ani táto zvláštna doba nás nezastavila v tom, aby sme spečatili a oslávili našu lásku pred Bohom..a ON sa nám za to odmenil v podobe dokonalej svadby aj počas pandémie a lockdownu. Mať v Januári 14 stupňov, slnečno, bez jediného mráčika.. To nie je náhoda.. 😉„, napísala k sérii fotiek zo svadby, ktoré zverejnila na svojom Instagrame.

27-ročná speváčka je známa vďaka svojej účasti v slovenskej Superstar. Svadbu mali naplánovanú pôvodne inak, no kvôli pandémii sa všetko zmenilo. Po obrade mali novomanželia iba skromnú hostinu v kruhu najbližšej rodiny. Ako však prezradila, veľká veselica sa nezruší a bude sa konať v máji.

Zároveň aj odhalila identitu svojho Michala, keďže doteraz bolo jeho priezvisko záhadou. Po tom, čo si na sociálnych sieťach zmenila meno na Jurena, je to však jasné.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.