Instagram/dominikamirgovaofficial

Už o pár dní štartuje nová séria tanečnej šou Let´s Dance, v ktorej sa objavia samé zvučné mená slovenského šoubiznisu. Niektorí už s tancom skúsenosti majú, pre iných ide o veľkú výzvu. Jeden z fanúšikov sa opýtal aj speváčky Dominiky Mirgovej na Instagrame, prečo tam nie je aj ona, keďže vie veľmi dobre tancovať. 

Svojou rozsiahlou odpoveďou určite mnohých prekvapila a zároveň aj šokovala. Prezradila totiž veci, ktoré v sebe dlho dusila a podľa nej nadišiel správny čas na to, aby s nimi vyšla von. Účasť v Let´s Dance bol jedným z jej veľkých snov a Domča priznala, že už ako 16-ročná stála pred režisérom, ktorému hovorila, že má obrovský záujem. Nič sa ale nestalo.

Nikdy nič. Ani ,ahoj Dominika, chceme ťa obsadiť do show ako účinkujúcu . , Ahoj Dominika, 15 rokov robíš SuperStar pekné meno, makáš tu, dreš, poď, pozývame ťa ako hosťa odprezentovať aspoň svoju tvorbu alebo si poď aspoň sadnúť do hľadiska ako hosť. Nikdy nič! Vždy som bola len druhá možnosť. Vždy!

Asi preto, že som skončila druhá v SuperStar a všetky povinnosti som musela namiesto Vierky niesť na chrbte ja a za všetko si aj zaplatiť. Nikdy mi nič nebolo ponúknuté v rámci TV médií, myslím niečo väčšie. Ako sa v našej brandži hovorí, niečo pre tých áčkových. Je mi z toho na grc,“ začala obľúbená speváčka zhurta.

„Poslušne som absolvovala všetky možné DOD, eventy, afterparty. Tam ma médiá radi volali, lebo vedeli, že o mne bulvár vždy napíše,“ odhalila Dominika ďalšiu pravdu. To ale nie je všetko, s čím sa fanúšikom priznala.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News