Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová ťa svojou najnovšou skladbou, ktorú zverejnila na YouTube, úplne dostane. Už v stories na Instagrame priznala, že ide o jej výpoveď, ktorú dala do piesne. So slzami v očiach spieva o zlomenom srdci a v tom texte sa možno nájdeš aj ty. Každopádne však rátaj aspoň so zimomriavkami na celom tele.

Aj sama Dominika Mirgová už viackrát priznala, že tento rok pre ňu bol plný zmien a uvedomení. Začal odhalením nevery jej manžela Petra Zvolenského, čo sa speváčka dozvedela z médií.

Napriek všetkému však všetko zvládla bravúrne. Z pocitov sa doslova vyspievala a určite jej pomohol aj jej synček Peťko, pre ktorého sa s manželom snažia byť najlepšími rodičmi a sú stále v kontakte.

Dominika Mirgová svoje pocity vložila do novej piesne

Už možno ani pre teba nie je žiadnou novinkou, že Dominika Mirgová nerada hovorí o svojom súkromí. Svoje pocity oveľa radšej vloží do piesní a rovnako spravila aj teraz v novej skladbe Broken heart.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ruka Hore ✌🏼 (@rukahore)

„V zápale všetkých emócií som sa v noci rozhodla, že vám pridám na YouTube kanál videoklip Broken heart. Pretože som to tak cítila. Bola som k tomu aj dotlačená v rámci médií typu, že mali dnes vychádzať nejaké články. Tak som si povedala, že chcem, aby ste o veciach vedeli vy prví, keďže ste v mojom kariérnom živote veľmi dôležití,“ prihovorila sa fanúšikom Dominika Mirgová.

Aké posolstvo zanechala Dominika Mirgová vo svojej novej piesni?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News