Dominika Mirgová s manželom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po týždňovej odmlke sa ozvala fanúšikom. Obľúbená slovenská speváčka Dominika Mirgová prežíva v súkromí ťažké chvíle a netají, že sa v nej mixuje mnoho emócií. Po tom, čo sa mala odhaliť údajná nevera jej manžela Petra Zvolenského, sa stiahla do úzadia. Teraz poslala všetkým odkaz cez svoj Instagram a prezradila aj svoje nasledujúce kroky.

Je krásna, talentovaná a rodinne založená. No ani to zrejme nepomohlo predísť problémom vo vzťahu 31-ročnej Dominike, ktorá sa hudbe venuje už od detstva. V roku 2007 zažiarila v SuperStar, svojej kariére sa začala naplno venovať a posledných 10 rokov mala po svojom boku partnera Peťa. Z čoho 7 rokov sú aj manželia a majú synčeka, ktorý dostal meno po otcovi.

Dominika Mirgová s rodinou
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mirgová a jej úprimné vyjadrenie

Rodinka žije neďaleko Trnavy v rodinnom dome spoločne aj s jej rodičmi, s ktorými má celý život veľmi blízky vzťah. Všetkých tak zrejme zaskočila správa o tom, že si bývalý futbalista mal vraj nájsť novú známosť. „Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil neznámy zdroj, ktorý hovoril o Kláre z Trnavy, ktorá takto vyzradila pomer so Zvolenským.

Dominika po tomto poslala jedno vyjadrenie, v ktorom neskrývala sklamanie a na týždeň sa stiahla aj z Instagramu. Až doteraz mlčala, no aktuálne sa fanúšikom ozvala a prezradila aj to, čo má teraz v pláne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News