Dominika Mirgová a Peter Zvolenský so synom Peťkom

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Expartner speváčky Dominiky Mirgovej sa pol roka po prevalení nevery s o niekoľko rokov mladšou ženou už neschováva. Práve ona cez víkend v stories na Instagrame zverejnila zábery z rodinnej oslavy. Po jej boku však stál Peter Zvolenský. Zaznamenal to portál Topky

Chcú byť dobrými rodičmi

Iba na konci januára sa dostalo na verejnosť, že manželstvo Dominiky Mirgovej poznačila nevera. Jeho novou milenkou mala byť mladá Klára, s čím vtedy prišla Pluska. Aj speváčka z toho bola v absolútnom šoku. Dozvedela sa to totiž až z médií. Neskôr však priznala, že už dlhšie mali vo vzťahu problémy.

Napriek všetkému chcú byť dobrými rodičmi pre ich spoločného syna. „Nech to dopadne akokoľvek, chceme len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac a my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá. Spolu alebo od seba, stále sme jeho rodičia a on si nezaslúži žiadnu negatívnu myšlienku v jeho živote,“ uviedla vtedy na svojom Instagrame.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

To potvrdili aj prednedávnom, keď sa spolu ukázali bok po boku na Peťkovej oslave narodenín. Tiež to každý deň dokazujú na svojich sociálnych sieťach. Obaja rodičia so synom trávia kopec času a vyzerá to tak, že naozaj sú všetci šťastní.

Zvolenský s novou partnerkou na rodinnej oslave

A hoci pred pol rokom jeho neveru odhalila práve spoločná fotka s mladou milenkou, po čase sa spolu ukázali zase. Zdá sa teda, že Peter a jeho nová partnerka sa už neskrývajú.

Boli spolu totiž na rodinnej oslave, odkiaľ si odniesli aj niekoľko záberov, ktoré Klára zverejnila v stories na Instagrame a zaznamenali to Topky. Vidieť ich môžeš po kliknutí SEM.

Zdroj: Topky

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News