Dominika Mirgová

Dominika Mirgová cez víkend vystrojila veľkú narodeninovú oslavu svojmu synovi Peťkovi, ktorý už má 8 rokov. S fotkami sa pochválila na svojom Instagrame. Okrem kamarátov oslávenca mu prišiel zagratulovať aj ocko Peter Zvolenský. Nie je však jasné, či si rodinka dala druhú šancu.

Dominika Mirgová je silná žena

Dominika Mirgová s manželom Petrom Zvolenským a ich synčekom Peťkom vyzerali ako šťastná rodinka. Preto nás prekvapilo, keď sa prevalilo, že speváčku má podvádzať jej partner, z čoho bola v šoku aj ona sama, keďže sa to dozvedela z médií. Potom však Dominika priznala, že vo vzťahu mali problémy už dlhšie.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Po vyjadrení sa Dominika na čas odmlčala, aby mohla skladať nové piesne. „Teraz potrebujem vyliečiť seba. Zatváram sa do štúdia a do dovolenky budem tvoriť. Ženy, budem tvoriť pre nás, musím začať pracovať. Aj silná žena sa musí zraniť, aby jej jazvy ukázali, čím všetkým si musela prejsť,“ napísala vtedy na svoj Instagram.

Potom sa naozaj vybrala na dovolenku do exotiky, kde zobrala aj syna a rodičov. Spojila však príjemné s užitočným a natočila tam časť videoklipu k svojej novej piesni Wonder Woman.

Dali si Peter, Dominika a Peťko ako rodina znovu šancu?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News