Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová patrí k najúspešnejším slovenským speváčkam, no aj napriek tomu rozdeľuje ľudí do dvoch skupín. Jedni ju kvôli jej správaniu milujú, no ostatní kritizujú. Prekáža im jej odvaha a to, v akých pózach sa zvykne fotiť. 

Na svojom instagramovom profile pred pár dňami zverejnila pár odvážnejších fotiek, za ktoré hneď schytala trochu hejtu. Domča sa ale nedala odradiť. „Vraj ako matka pôsobím na fotkách “drzo”. A kto tu určuje, ako sa má taká 30-ročná matka fotiť a obliekať? Opäť im to mám pripomínať? Každá sme iná! Takáto som ja! Takto sa to páči mne,“ odkázala svojim neprajníkom.

Dominika koncom decembra oslávila svoje okrúhle 30. narodeniny. V priebehu posledných rokov sa nevyvíjala len jej osobnosť, ale aj postava. Počas pôsobenia v Superstar a po nej si ju možno pamätáš s pár kilami navyše, no tých sa zbavila a tvrdo pracovala na svojom výzore.

Okrem pravidelného cvičenia si nechala upraviť aj prsia. O plastike najskôr nechcela hovoriť, no napokon sa k nej priznala a dnes je so svojím dekoltom spokojná. „Nemusela som o tom hovoriť vôbec, pretože je to, samozrejme, moja vec a priznajme si, že to nie je úplne vidieť, prezradila nám Dominika v rozhovore.

S jednou vecou na svojom tele ale nebola veľmi spokojná, preto sa zverila do rúk odborníkom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News