instagram.com/mairee.dj

V kalendári nám dnes už svieti oficiálne prvý jesenný deň, čo znamená, že leto je nenávratne preč. Toto leto bolo trochu iné než tie, na ktoré sme boli zvyknuté doteraz. Improvizovať teda musela aj Dominika Mirgová, ktorá k svojej novej skladbe natočila netradičný klip. 

Dominika sa spojila s DJ Maireem a na jeho album nahrali novú skladbu „Posledný letný deň“. Aj vďaka tejto piesni si môžeš zaspomínať na svoje leto, pretože ťa určite aspoň trochu rozhýbe. Klip je úplne pohodový, nenútený, vidieť, ako si to partia dobrých kamarátov spolu užívala. A o tom by to malo aj byť.

View this post on Instagram

Ja chcem iba žiť vieš, viem, že chceš to isté !!! @mairee.dj ma oslovil na jeho album, s tým, že sme nemali úplne v pláne točiť na to takýto videoklip, ale v jeden deň sme sa “náhodne” stretli v Senci a užívali si chvíle voľna s priateľmi. Možno máte inú predstavu posledného letného dňa, no náš vyzeral takto ☺️ žiaľ povedzme si, akoby sme pri tejto aktuálnej situácii na svk natočili klip hodný tejto skladbe ?? 🤷🏼‍♀️ a aby ste nemali len nudné videjko s lyricsom, tak maestro strihač @adiss_og postrihal a vyrobil menšie backstage videjko z tohto dňa 😊👏🏼 Ďakujem mojej funny crew ❤️ @drotardennis @vierkavecko @saimonsa_official na foto ešte chýba @zvolkoofficial 🙈 Mairee x 🙋🏼‍♀️ – PLD už dnes na mojom YTB channel DMirgovaLIVE 🙌🏼🔥

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

„Dj Mairee ma oslovil na jeho album, s tým, že sme nemali úplne v pláne točiť na to takýto videoklip, ale v jeden deň sme sa “náhodne” stretli v Senci a užívali si chvíle voľna s priateľmi. Možno máte inú predstavu posledného letného dňa, no náš vyzeral takto ☺️ žiaľ, povedzme si, akoby sme pri tejto aktuálnej situácii na svk natočili klip hodný tejto skladbe?“ napísala Domča na svojom Instagrame.

Tak poď, uži si s nami Posledný letný deň v podaní týchto talentovaných mladých ľudí. Určite nebudeš ľutovať! 🙂

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News