Speváčka Dominika Mirgová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dnes ráno jej život zasiahla nepríjemná správa. Obľúbená slovenská speváčka Dominika Mirgová, ktorá je aktuálne na vrchole svojej kariéry, sa z médií dozvedela, že ju má jej manžel podvádzať. O tom, že sa Peter údajne stretáva s inou ženou, informovala Pluska.

31-ročná Dominika Mirgová patrí k našim najznámejším speváčkam. Zahviezdila v SuperStar ešte v roku 2007 a odvtedy sa svojho sna nevzdala. Práve v posledných rokoch sa jej tvorba výrazne zmenila a chvála fanúšikov iba narastá. Až doteraz to vyzeralo tak, že rovnaké šťastie má aj v súkromnom živote.

Na sociálnych sieťach zdieľala fotografie s manželom, Petrom Zvolenským, a rada sa pochváli aj synčekom, ktorý dostal meno po otcovi.

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová prežíva peklo

Začiatkom minulého roka sa objavili prvé špekulácie o tom, že medzi manželmi nastala kríza. Za všetko mohol fakt, že svojho partnera na sociálnych sieťach zdieľala pomenej. „Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ vyjadrila sa v tom čase.

V lete dvojica oslávila 7. výročie svadby, pričom pár tvoria už viac ako 10 rokov. Správa o tom, že Peter má mať inú ženu, tak prišla ako blesk z jasného neba.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News