Instagram/dominikamirgovaofficial

Mnoho známych osobností zverejňuje na sociálnych sieťach aj veci zo svojho súkromia, no niektorí si to radšej nechávajú pre seba a podelia sa iba s tým, čo uznajú za vhodné. Rovnako je to aj prípad speváčky Dominiky Mirgovej, ktorá na svojom Instagrame dostala otázku, či je ešte so svojím manželom.

Peťa si niekedy možno vídala u Dominiky častejšie, pretože bol jej manažérom. Ak ich sleduješ už dlhší čas, určite vieš, že sa stal hasičom, preto nie je vždy doma, ale v teréne, kde pomáha ľuďom. Je preto normálne, že ho Domča pravidelne neukazuje.

Na túto zvedavú otázku odpovedala možno prekvapivo, no zároveň úprimne. „A prečo by sme nemali? Na základe toho, že ho nedávam na storky? Už dávno som sa vyjadrila, že môj osobný život nebudem na sociálnych sieťach zdieľať. Nechcem, aby mi ľudia videli do ,kuchyne‘, z toho som už vyrástla. Svoje súkromie si chcem chrániť. Verím, že to chápete,“ odpovedala Dominika svojim followerom a zároveň uviedla na pravú mieru, že sa u nich doma nič vážne nedeje.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Bude druhé dieťa?

Tento rok Dominiku a Peťa dokonca čaká pekné výročie. Sú spolu už 10 rokov, konkrétne od roku 2012. Na otázku, či by chcela ešte jedno bábätko, zverejnila fotku syna Peťka so psíkom, k čomu napísala, že už má dve deti a zatiaľ jej to takto stačí.

Domča sa momentálne zameriava na svoju kariéru. Okrem úspešnej vlastnej kolekcie oblečenia by sme sa už čoskoro mohli tešiť na jarné EP a okrem toho ju cez leto čakajú koncerty, ktorých sa už nevie dočkať.

zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News