Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová v stories na svojom Instagrame priznala, že prekonala svoj najväčší strach. Stál pri nej vtedy jeden z jej najdôležitejších chlapov v živote – synček Peťko. A žiarila aj po boku svojho kamaráta. Nový nápadník?

Sama musíš uznať, že krásna speváčka Dominika Mirgová je veľmi silná žena. Potom, čo sa prevalilo, že ju podvádza manžel Peter, to zvládla prekonať naozaj bravúrne. Sama teraz priznáva, že spolu majú perfektný vzťah, sú v kontakte a stretávajú sa. A to najmä kvôli ich spoločnému synčekovi Peťkovi, pre ktorého sa snažia byť tými najlepšími rodičmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Mirgová prekonala svoj najväčší strach po boku týchto mužov

Dominika v nedávnom rozhovore sama priznala, že Peťko je pre ňu poklad a obdivuje ho za to, ako toto všetko zvláda. A aj podľa jej príspevkov na Instagrame vidno, ako sa speváčka svojho synčeka neustále snaží robiť šťastným. Aj teraz ho zobrala do X areny, kde si to užil na viacerých atrakciách.

Potom sa dokonca vybrali do kontaktnej ZOO, kde Dominika Mirgová prekonala svoj najväčší strach. Podržala si tarantulu, no to nie je všetko. Na krku mala hadov a držala aj chameleónov. „Na to, že som bojazlivý typ človeka, čo sa zvierat týka, dnes som prekonávala svoje bariéry a môžem nahlas povedať, že som na seba pyšná,“ pochválila sa speváčka.

Počas celého tohto zážitkového dňa bola Dominika, ako vždy, pozitívne naladená a na tvári mala „prilepený“ úsmev. A to všetko po boku ešte jedného muža. Okrem syna jej tam robil spoločnosť aj ďalší chlap, no nejde o žiadny nový objav. Bol to jej dobrý kamarát „Kelso“, ktorého na Instagrame sleduje 16-tisíc fanúšikov a s ktorým Dominika naspievala aj pieseň.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Musíš uznať, že spolu by im to náramne svedčalo aj ako páriku. Tak čo hovoríš, vyvinie sa z toho napokon vzťah?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News