Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová v Magazíne Pohofka prehovorila o ťažkom období, ktoré mala minulý rok. Stále bola hrdinka a myslela si, že to zvládne. Pravdou ale je, že musela vyhľadať odbornú pomoc, chodí na terapie a cíti sa oveľa lepšie.

Minulý rok bol pre Dominiku Mirgovú extrémne ťažký po všetkých stránkach. Aj sama priznala, že ju vyšťavil do poslednej kvapky. Okrem toho, že mala problémy v súkromí, ktoré ti už asi nemusíme opisovať, veľa toho mala aj po pracovnej stránke. Vydala jeden zo svojich najlepších albumov Wonder Woman, ktorý bude mať dokonca v apríli turné.

Dominika Mirgová chodí na terapie

To, že minulý rok ju poznačil, sa ukázalo aj na jej výzore či psychickom zdraví. Teraz je jej však už lepšie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. „Začala som absolvovať aj stretnutia s jednou paňou a je to super,“ priznala Dominika Mirgová úprimne v podcaste Pohofka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

„Nerobila som to predtým. Myslela som, že si viem pomôcť sama, lebo mám kamošov, s ktorými si pokecám a stačí mi. Chodím na terapie. Určite mi to poradili viacerí z môjho okolia,“ dodala.

„Niekedy je fajn nechať si pomôcť. Ja som na to prišla a už som absolvovala nejaké štyri sedenia a je to super,“ uviedla speváčka s tým, že táto pani ju naučila dýchať či „premiestniť hlavu inam“, keď premýšľa nad hlúposťami, keďže Dominika veľa rozmýšľa.

„Môj problém bol zaspať, pretože moja hlava stále pracuje, aj keď zatvorím oči,“ opísala. Práve z toho mala nervy, no aj to sa vyriešilo. „Začala som meditovať a už vidím na sebe, že to používam častejšie. Napríklad aj keď sa rozčúlim počas šoférovania. Veľmi je dôležité dýchanie,“ povedala ešte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Zdroj: YouTube/Magazin Pohofka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News