Dominika Mirgová s rodinou

Ako dopadne ich manželstvo? To je otázka, ktorá zaujíma zrejme mnoho skalných fanúšikov jeden z najobľúbenejších slovenských speváčok. Dominika Mirgová je na vrchole kariéry, no jej osobným životom zatriaslo po tom, čo sa odhalila nevera jej manžela. Podľa Nového času ich odlúčenie môže vyjsť draho, ale zdá sa, že to Peter riskne. Jeho údajná milenka mala totiž postnúť ďalšiu zamilovanú fotku, píše Eva.

Alebo dajú svojej láske druhú šancu? To je zatiaľ vo hviezdach, keďže sa 31-ročná speváčka stiahla do úzadia a nekomunikuje s médiami ani fanúšikmi na svojej sociálnej sieti. Mamička syna Peťka zrejme rieši, čo bude ďalej s jej partnerom, Petrom.

Po 10 rokoch vzťahu, z ktorých sú 7 rokov aj manželia, vyšlo najavo, že ju má bývalý futbalista údajne podvádzať.

Dominika Mirgová
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mirgová neskrývala sklamanie

„Dominikin manžel Peťo si našiel novú spriaznenú dušu. Volá sa Klára, je tiež z Trnavy a dokonca ho zverejňuje už aj v svojich storkách na Instagrame. Nedávno zverejnila jeho fotku a napísala k nej ‚Môj vitamín Z‘ a pridala aj veľké srdiečko,“ prezradil neznámy zdroj pred týždňom.

„Mrzí ma, že som sa to nedozvedela od človeka, s ktorým som strávila 10 rokov. Cítim sa hrozne. Som smutná a sklamaná,“ odkázala po svojej manažérke Dominika. Podľa Nového času by ich možný rozvod, ktorý nie je zatiaľ ani potvrdený, mohol vyjsť naozaj draho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News