Dominika Mirgová s rodinou

Dominika Mirgová je opäť single. Pre denník Nový čas prehovorila o tajnom rozvode 10 mesiacov po nevere manžela Petra Zvolenského. Speváčka musela spraviť ťažký krok.

Dominika Mirgová len minulý rok v lete s manželom oslávila 7. výročie ich svadby. Sama musíš uznať, že spolu s ich teraz už 7-ročným synčekom Peťkom vyzerali ako šťastná rodinka. Mnohým párom išli vzorom a nikomu by asi ani nenapadlo, že ich vzťah poznačí nevera. Samotná speváčka z toho bola poriadne v šoku, keď sa to v januári tohto roku prevalilo a ona sa to dozvedela priamo z médií.

Nielen vďaka verným fanúšikom sa jej toto ťažké obdobie ale podarilo zvládnuť. Z pocitov sa doslova vyspievala a iba pred pár dňami Dominika pokrstila svoj nový album Wonder Woman. Veľkú podporu jej ale dáva aj syn Peťko, pre ktorého sa s teraz už exmanželom snažia byť najlepšími rodičmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Dominika Mirgová a Peter Zvolenský sa rozviedli

Zakrátko po prevalení nevery Petra Zvolenského sa aj s o niekoľko rokov mladšou partnerkou Klárou, začali spolu oficiálne ukazovať na Instagrame. Už to zrejme malo svedčať o tom, že je to medzi nimi vážne.

Doposiaľ však ani Dominika Mirgová a ani Peter Zvolenský nepotvrdili svoj rozchod. No aj napriek tomu, že zostali v kontakte, ich manželstvo problémy vo vzťahu neustálo. Podľa informácií Nového času ich totiž na súde definitívne rozviedli, čo pre denník potvrdila aj samotná speváčka.

„Bohužiaľ dospeli sme do bodu, keď sme museli urobiť tento krok, aj z viacerých dôvodov. Ale stále tu pevne stojíme a budeme sa snažiť byť tí najlepší rodičia pre nášho Peťka,“ povedala pre Nový čas Dominika Mirgová, ktorá už o zlomenom srdci prehovorila jazykom jej najbližším – piesňou Broken heart.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News