Dominika Mirgová

Dominika Mirgová je naozaj silná žena a ustála aj nepekný podraz od manžela. Teraz sa vybrala do zahraničia a posledný post na Instagrame z Bulharska poriadne prekvapil. Patrí tento odkaz jej ex Peťovi?

Dominika Mirgová je silná žena

Ako už iste vieš, začiatkom roka mal manžel speváčku Dominiku Mirgovú podviesť s mladšou priateľkou Klárou. Bezpochyby to bol obrovský šok, keďže táto dvojica bola manželmi desať rokov a spoločne majú aj synčeka Peťka.

Aj keď Domča spočiatku o rozpade dlhoročného vzťahu nechcela hovoriť, neskôr priznala, že medzi nimi boli nezhody už dlhšie. Dvojica je však kvôli synčekovi stále v pravidelnom kontakte.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jessica Malba – Slovak mua (@jessica.malba)

Po manželovi, ktorý zobral na dovolenku priateľku, si svoje kufre zbalila aj Dominika, ktorá sa momentálne nachádza v Bulharsku. Vycestovala tam pracovne so svojím tímom a bezpochyby chystá niečo veľkolepé.

V zahraničí nechala kúsok seba

Práve z toho miesta Domča zdieľala aj najnovšiu fotku. K čierno-bielemu záberu však napísala aj celkom záhadný popis.

Jemná, krehká ako porcelán. Vycestovala som do inej krajiny a na tomto mieste som nechala kúsok seba. Bol to silný moment. Vykričať sa, vyspievať sa, dať to von zo seba. Každá WondrerWoman raz dostane úder, ale aj tak sa postaví a kráča ďalej,“ znie popis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Krásne slová o WonderWoman, ktorou Dominika určite je, pravdepodobne skrývajú aj niečo viac. Či sa v živote speváčky objavil aj nejaký iný úder totižto známe nie je. Práve preto je tento odkaz možno smerovaný práve k nevere. Zdá sa však, že Domča sa už cez všetko preniesla a tento moment jej veľmi pomohol.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News