Dominika Mirgová

Obľúbená slovenská speváčka Dominika Mirgová už viackrát potvrdila, že je naozaj silná žena, ktorá sa len tak ľahko nevzdá. Teraz sa na svojom Instagrame podelila s fanúšikmi s radostnou správou. Hneď dve jej novinky sú už dostupné na platforme YouTube.

Dominika Mirgová patrí bezpochybne k najobľúbenejším slovenským speváčkam. Okrem hudobnej kariéry našla vášeň aj v športe. Učaroval jej konkrétne box, v ktorom už má za sebou aj prvý zápas. Aj po ňom sa však stále veľmi rada do ringu vracia.

Dominika Mirgová je poriadne silná žena

Začiatkom tohto roku všetkých šokovala údajná nevera jej manžela Petra Zvolenského. Dvojica tvorila pár vyše desať rokov a vychovávajú spolu aj synčeka. Práve ten ich nedávno opäť spojil.

Aj keď slovenská speváčka po prevalení nevery neskrývala sklamanie a šokovala, že o celej situácií sa dozvedela z médií, neskôr sa dokázala postaviť na nohy. Krátko potom totižto priznala, že sa zatvára do štúdia a ide tvoriť novú hudbu. Neskôr všetkých potešila jej novým songom Wonder Woman, práve v ňom vyzvala všetky ženy, aby boli silné.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

V stories na Instagrame včera opäť priznala radostnú správu. Na toto čakali všetci fanúšikovia. „Ja som to chcela stihnúť ešte pred FightNightom, pretože zajtra tam idem. Už čoskoro, o pár hodín, možno o štvrtej,“ navnadila fanúšikov.

Novinka Mirgovej je už na svete, čo na ňu hovoríš?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News