instagram/dominikamirgovaofficial

Zdá sa, že známa kráska Dominika Mirgová prežíva krásne obdobie. Doma má šťastnú rodinku, vyzerá skvele, jej songy sú v trendoch a čoskoro jej vyjde aj nové letné EP s názvom Na mesiac. Ako však priznala v rozhovore pre noizz.sk, len nedávno sa trápila v depresiách.

Fanúšikovia 29-ročnej speváčky by sa zhodli na tom, že posledné obdobie je pre ňu naozaj úspešným. Hneď niekoľko skladieb získalo veľký úspech, medzi nimi skladby ako Namotaná, letný hit CDCN, či nedávno vydaná Večnosť.

O prácu však nedávno prišla a to na nej zanechalo silnú stopu.

Tak ako mnohí iní interpreti, aj Dominika nemala kvôli pandémii možnosť pracovať a stopol sa tak i jej príjem. Jej rodina to pocítila o to viac, keďže jej manažérom je zároveň aj jej manžel, takže obaja zostali bez práce. „Čakali sme, čo bude. Ešteže som si našetrila a vedeli sme z toho vyžiť. Nerada si požičiavam,“ priznala v rozhovore.

Hovorí, že ak by bolo treba, robila by hocičo, no našťastie mali peniaze nasporené. Jej manžel sa najnovšie stal hasičom. Minulé obdobie však niesla ťažko: „Mala som depky. Ešte stále si myslím, že do dnešného dňa mám strach. Bojím sa, lebo mi chýbali ľudia, energia, chýbal mi spev,“ hovorí Dominika, ktorá si na seba svojim hlasom zarába už 15 rokov.

A čomu by sa venovala, ak by to nebol jej milovaný spev či tanec? Našla by sa pri práci s deťmi, ale nebála by sa pracovať ani za barom.

Čo hovoríš na Dominikinu najnovšiu pesničku?

Zdroj: noizz.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News