Dominika Mirgová

Dominika Mirgová má obrovský dôvod na radosť a hrdosť. Ukázala, že má v sebe naozaj veľkú bojovníčku. Oproti nej stála súperka, s ktorou mala speváčka v minulosti konflikt. Aj napriek hejtom, ktoré sa na dievčatá valili, predviedli pekný zápas.

Speváčky však na tomto podujatí nemali v ruke mikrofón, ale rukavice a stretli sa medzi sebou v ringu. A Dominika Mirgová sa právom teší! Dôvod na radosť je víťazstvo zápasu a možno aj sama nad sebou. Na treťom turnaji organizácie Fight Night Challenge sa postavila oproti speváčke Aless Capparelli, ktorú porazila.

súboj medzi speváčkami
zdroj: instagram/dominikamirgovaofficial

Najočakávanejší zápas večera medzi dvoma krásnymi ženami tak skončil víťazstvom Dominiky Mirgovej na 3:0. Speváčky odbojovali 4 kolá po 3 minúty, čo bolo naozaj náročné a dali do toho naozaj všetko, čo bolo vidieť v zápase aj po ňom. Dominika Mirgová tak vyhrala po technickej stránke. A treba uznať, že vďaka nej mal celý zápas dynamiku.

Aless dostala od speváčky a hrdej maminy niekoľko dobre mierených rán, avšak všetko ustála a súperky si aj v poslednom kole uštedrili niekoľko ostrých výmen.

Ako sa vyjadrila Dominika Mirgová: „Som rada, že to, čo bolo medzi nami, je dávno zažehnané. Skamošili sme sa, máme dokonca aj spoločnú pesničku. Ideme si dať priateľský zápas, nejdeme podľa pravidiel a ideme si to obe užiť.“

Dominika okrem tréningov, rodiny a povinností, ktoré mala, stihla pracovať aj na svojom albume. Ako po zápase sama dodala: „Chcem sa vrátiť naspäť za mikrofón.“

Víťazstvo je však na strane Dominiky Mirgovej, ktorej z každej strany chodia gratulácie. Hneď po vyhlásení výsledkov k nej pribehol hrdý syn aj tréner, ktorý kričali: „Dominika, my sme to dali.“ Okrem nich sa spustila aj lavína na Instagrame, kde sa ku gratulantom pridala Zuzana Plačková, raper Majself aj iný.

Dominika Mirgová vyhrala zápas vo FNC

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News