Dominika Mirgová

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Len pár týždňov pred odletom do exotiky riešila slovenská speváčka Dominika Mirgová  manželskú krízu. Po krátkej odmlke sa vrátila k práci a aktuálne si užíva slnko na Zanzibare. Dominike a synovi Peťkovi tam však nerobí spoločnosť jej manžel. S kým sa tam vybrali?

31-ročná kráska sa o nevere manžela mala dozvedieť až z médií po tom, čo jeho údajná milenka zverejnila jeho fotku na svojej sociálnej sieti. Samozrejme, neskrývala šok ani sklamanie, keď sa tieto zábery začali šíriť internetom. Otvorene však priznala, že ich vzťah bol nalomený už dlhšie, no v prvom rade myslí na ich spoločného syna Peťka.

„Nech to dopadne akokoľvek, chcem len, nech je náš syn šťastný. Nič nie je viac. A my ho budeme chrániť najviac, ako sa dá! Spolu alebo od seba, stále sme jeho rodičia a on si nezaslúži žiadnu negatívnu myšlienku v jeho nevinnom živote!“ vyjadrila sa.

Dominika Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mirgová si užíva exotiku

Peťko má aktuálne dôvod na radosť. Známa mamička ho vzala so sebou na dovolenku. I keď s nimi nie je jeho otec, nie sú úplne sami. Dominika zverejnila na svojej sociálnej sieti prvé snímky. Sú ukážkou ich výletu v džungli, kde vidieť aj jej maminu a otca, ktorí im robia spoločnosť. A nielen oni!

„Dvojhodinovka cez prekážky, zver, extrémne vlhko a to všetko v šľapkách a sporo odetá, ale bol to zážitok,“ napísala k záberom, ktoré si môžeš pozrieť TU.

Dovolenku ale poňala aj pracovne. Speváčka prezradila, že domov z ostrova prinesie aj prekvapenie! „A pre tých, ktorí nevedia: Dominika tu pre vás točí zopár videoklipov. Prinesiem kúsok Zanzibaru,“ dodala.

Dominika Mirgová s rodinou
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News