Dominika Mirgová

Dominika Mirgová všetok čas venuje synčekovi a svojej tvorbe. V relácii Neskoro večer však teraz prehovorila aj o láske. Ukážku týchto vyjadrení uverejnil portál Novinky.sk.

Slovenská speváčka Dominika Mirgová sa tajne rozviedla so svojím manželom. Ten ju mal minulý rok podviesť s mladšou priateľkou Klárou. Ako sa však ukázalo, tento pár mal mať problémy už dlhšie.

Práve jej ex Peter sa v týchto dňoch s novou láskou už vôbec neskrýva a zdá sa, že je naozaj šťastný. Naopak obľúbená speváčka je podľa všetkého stále single. Všetok svoj čas venuje synčekovi Peťkovi a hudbe. Nedávno sa však stala aj obeťou nechutného podvodu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Dominika Mirgová už dokonca prehovorila aj o novom vzťahu. Lásku však nenašla ona, ale práve jej synček Peťko, ktorý svoju frajerku zobral aj na maminkin koncert.

Dominika Mirgová o svojich prvých láskach

O láske sa teraz v relácií Neskoro večer rozhovorila aj Mirgová. Tá sa v nej objavila v sobotu večer. Jej vyjadrenia o vzťahoch však zachytil portál Novinky.sk.

Ako sama Dominika priznala, svoju prvú lásku zažila ešte v škôlke. Vtedy so svojím priateľom spávali pri sebe v jednej posteli. Ako darčeky jej nosil testery voňaviek. Skutočná láska však prišla o čosi neskôr.

Tak takú naozajstnú? Keď som mala dvanásť. Ehm … To bola prvá pusa, jazýčková. Vidíš, to človek ti tu všetko povie. Ja si pamätám aj dátum, kedy to bolo. Bolo to 11. augusta. To normálne streda a bolo to v činžiaku, dolu za dverami,prezradila Dominika.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial)

Zdroj: Novinky.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News