Dominika Mirgová

Slovenská speváčka Dominika Mirgová po kauze údajnej nevery jej manžela Petra nesedí len tak doma. Na svojom Instagrame sa ukazuje aj naďalej usmievavá, venuje sa hudbe, sebe, a, samozrejme, synovi Peťkovi. Najnovšie si zbalila kufre a odišla na dovolenku do exotiky. Kto jej robí spoločnosť?

Všetci si mysleli, že Dominika Mirgová a Peter Zvolenský majú dokonalé manželstvo. Napokon však vysvitlo, že im to v ňom už nejaký ten čas nefungovalo všetko idylicky. Potvrdila to samotná speváčka po prevalení nevery jej partnera.

Dominika Mirgová s rodinou
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Spočiatku bola v šoku aj Dominika, ktorá sa o Petrovej afére dozvedela z médií. Tesne potom sa však zavrela do nahrávacieho štúdia a z Instagramu sa na čas stratila.

O pár dní neskôr sa tam však opäť ukázala, a to v plnej paráde. Na fotkách či vo videách jej úsmev od ucha k uchu nesmel chýbať. A teraz si dokonca pobalila kufre a vybrala sa na dovolenku.

Dominika Mirgová odišla do exotiky

31-ročná kráska už včera na svoju sociálnu sieť pridala fotky s popisom, že sa chystá na dovolenku. A až dnes ráno sme sa dozvedeli, že Dominika si to zamierila na Zanzibar. A spoločnosť jej nerobí nik iný ako jej syn.

Slovenská speváčka sa už priamo z miesta stihla ohlásiť a ukázať fanúšikom luxusný výhľad z izby, v ktorej sú ubytovaní.

Dominika Mirgová na dovolenke
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News