Dominika Mirgová

Najnovšími zábermi vyrazila dych nielen fanúšikom. Slovenská speváčka Dominika Mirgová sa vrátila do pracovného režimu po neplánovanej pauze. Po tom, čo riešila krízu vo vzťahu, oznámila na Instagrame, že je späť. Fotky z natáčania jej nového videoklipu pritom vyvolali vlnu reakcií. 

31-ročná Dominika zažíva aktuálne vo svojej hudobnej kariére veľký úspech. Donedávna to vyzeralo tak, že aj v osobnom živote. Obraz o dokonalej rodine bol však poškodený po tom, čo sa mala prevaliť nevera jej manžela. Dozvedieť sa o nej mala z médií po tom, čo údajná milenka jej partnera Petra pridala na sociálnu sieť jeho fotografiu.

Dominika Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Mirgová sa rozhodla tvoriť

Po týždňovej odmlke sa Dominika ozvala fanúšikom. „Ľudia robia neustále chyby. Ja tiež nie som dokonalá. V každom vzťahu sú dvaja. A ten náš bol nalomený už nejaký čas,“ priznala, že ani ich vzťah nebol tak úplne dokonalý. Zároveň dodala, že je čas, aby sa venovala opäť tomu, čo miluje.

„Zatváram sa do štúdia a do dovolenky budem tvoriť. Ženy, budem tvoriť pre nás, musím začať pracovať,“ odkázala. Počas uplynulého víkendu sa jej dokonca podarilo natočiť videoklip, počas ktorého vyzerala ako ozajstná superhrdinka. Pod fotografiami, ktoré pridala na Instagram, sa jej začali hrnúť samé komplimenty. A v niektorých komentároch fanúšikovia nezabudli spomenúť ani jej manžela.

„Tvoj muž musí byť blázon, že ťa vymenil. Si nádherná a tá slečna ti nesiaha ani po členky,“ odkázal jeden. „Vyzerá to, že vymenil Rolex za Casio,“ znie ďalší, ktorý naráža na text novej skladby speváčky Shakiry. Tá totiž toto odkázala svojmu expartnerovi, ktorý si taktiež našiel mladšiu.

Instagram/dominikamirgovaofficial
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News