Instagram/dominikamirgovaofficial, tinaslovakia

Slovenská kultúra opäť pomaly ožíva. Už čoskoro sa možno dočkáme aj nejakých koncertov, no zatiaľ sa budeme musieť uspokojiť aj s novými skladbami. Speváčky Dominika Mirgová a Tina na svojich instagramových profiloch oznámili, že pre svojich fanúšikov pripravujú novinky.

Speváčka so zlatom v hrdle je samé prekvapenie. Tina len nedávno našla vášeň v novom a netradičnom športe, no tento raz poteší všetkých fanúšikov. „Včera sa nám v štúdiu podarilo dať dokopy starú Tinu, také dačo pre fajnšmekrov, veľmi som spokojná,“ prezradila Tina vo svojom príbehu na Instagrame.

Určite si aj ty spomínaš na staré skladby ako Si sám, Príbeh, Mám ťa v hlave a podobne. Ak by sa nám na hudobnú scénu vrátila táto stará Tina, všetci by sa veľmi potešili. Aj minuloročný comeback v podobe skladby „Čo ak“ prekonal všetky očakávania.

Pri tejto hudobnej novinke však nekončíme. Novinky oznámila aj Dominika Mirgová, ktorá si pre svojich priaznivcov nepripravila len novú skladbu, ale rovno celé EP. „Trošku mám toho tieto posledné týždne veľa, až občas nestíham doháňať spánok, ale dnes som si dala zaslúžený “chillday” 🙏🏼 konečne už uzatváram pre vás letné EP 💿 vyzerá to tak, že bude mať dvoch hostí,“ podelila sa sympatická a obľúbená speváčka s fanúšikmi na Instagrame.

Dominika aj Tina patria jednoznačne k tomu najlepšiemu, čo slovenská ženská hudobná scéna môže ponúknuť. Už teraz sa nevieme dočkať nových skladieb a nebojíme sa povedať, že sa zaiste máme na čo tešiť. Myslíš si to isté aj ty?

Zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial, tinaslovakia

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News