Ak rada počúvaš Dominiku Mirgovú, skladby z jej nového albumu Toto som ja ti určite nie sú cudzie. A určite aj ty celý čas očakávaš, kedy postupne vyjdú videoklipy k všetkým skladbám. Obľúbená speváčka teraz predstavila vydarený klip k piesni Jing Jang a veríme, že ty si ho ihneď zamiluješ.

Vidieť pokrok každým jedným klipom! Dokonale prepracované, zaujímavé, pútavé, dobre zostrihané, výborne zvolené miesta či protagonisti. Tak by sme mohli zhrnúť najnovší klip ku skladbe Jing Jang, ktorá ťa zaujme aj svojím textom. Veď každá jedna z nás túži nájsť chlapa, ktorý by sa k nej dokonale hodil tak, ako jing ladí s jangom. Veď tak spieva v skladbe aj Adiss: „Si môj sever ja tvoj juh, moja žena ja tvoj muž, spolu tvoríme ten jing-jang, dokonalý kruh.“

Klip k tejto skladbe so sebou nesie jasné posolstvo, a to, že dokonalého partnera môžeš nájsť v každom veku, nezáleží na tom, koľko máš rokov. Určite si aj ty pamätáš na svoju prvú detskú lásku, ktorá patrila k tým najkrajším a najnevinnejším. No stále na ňu s úsmevom spomínaš. Takúto lásku v klipe znázornili malí herci zo seriálu Oteckovia. Seriáloví Max a Julka sú veľmi roztomilí a je radosť na nich pozerať.

Ďalšiu významnú lásku zažije každá z nás počas dospievania. Prvá takáto reálna láska dokáže byť nádherná, no ak sa niečo nepodarí, zlomené srdce sa lieči veľmi dlho. Túto etapu stvárnili tiež herci z Oteckov, konkrétne seriálová Ninka s Dominikom.

A na koniec láska medzi dospelými ľuďmi, ktorá už je stála, no aj napriek tomu je dôležité, aby takýto vzťah neupadol do stereotypu a aby sa z neho nevytratila iskra. Na vzťahu treba pracovať nielen na začiatku, ale predovšetkým po rokoch, aby to stále bolo také krásne ako na začiatku.

Neváhaj a pozri si naozaj vydarený klip od Dominiky. Len pri jednom pozretí to určite neostane! 😉

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.