Instagram/dominikamirgovaofficial

Dominika Mirgová je obľúbenou tvárou slovenského šoubiznisu, preto nie je ničím neobvyklým, že býva vystavovaná aj hejtu. Spolu s Tinou preto na začiatku roka vytvorili spoločnú skladbu, kde venovali všetkým neprajníkom jasný odkaz.

Dominika si z hejtu až takú ťažkú hlavu nerobí. Povedala o tom aj Petrovi Marcinovi v talkshow Neskoro večer, ktorú si môžeš pozrieť už dnes o 22.05 na RTVS.

Okrem hejtov si obľúbená speváčka pripomenula aj začiatky vzťahu s manželom Peťom. Ich prvé rande prebehlo, keď mala ešte 12 rokov a už vtedy sa do neho zahľadela. Verila by si tomu, že sa jej Peter opýtal, či sa môže dotknúť jej pŕs? Predsa len, tínedžeri radi objavujú nové veci, preto sa nemôžeme čudovať, že ho oslovil práve väčší dekolt Dominiky.

Peťo bol kedysi Domčin manažér, no kvôli koronavírusu prišli obaja o prácu a musel hľadať nové povolanie. Stal sa z neho hasič a v tejto práci sa mu darí a aj páči. Obaja tak môžu byť pyšní na svojho 6-ročného synčeka Peťka, ktorý tento rok nastúpil do prvej triedy.

O svojom pracovnom aj osobnom živote sa Dominika porozprávala s moderátorom Petrom Marcinom, takže ak ťa zaujíma viac detailov, určite si najnovšiu epizódu Neskoro večer nenechaj ujsť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News