Kráska zo šou Love Island
Instagram/chrebetova, Instagram/gabrielagasparova

Kráska z prvej série šou Love Island sa na svojom Instagrame pochválila veľkou novinkou. Gabriela Gášpárová sa po dvoch rokoch konečne dočkala premiéry českého filmu Bastardi: Reparát, v ktorom si zahrala. Dnes sa dokonca konala premiéra filmu, o čom informoval portál Extra

Gabriela Gašparová si teraz prechádza celkom rušným obdobím, ktoré musí doma zvládať celkom sama. Jej priateľ Pítr Havránek, ktorého si priniesla z reality šou Love Island, sa totiž ešte nachádza v Dominikánskej republike.

No iba pred niekoľkými hodinami si na Voyo mohla vidieť, že zo Survivor už vypadol a teší sa domov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Pítr však mobil ešte nedostal, a tak nevie, čo ho čaká doma. A ani len netuší, že ho diváci a dokonca aj exsútažiaci z Love Islandu – Martin Kulhánek – spájali s Andreou. Už v minulosti s ňou totiž niečo mal.

Gabriele teda prišlo vhod, že ju exfarmári Xénia Gregušová a Lukáš Stanislav zavolali na dovolenku, aby si tak skrátila čakanie na Pítra. „Pôjdem kamkoľvek, hlavne nech nie som doma,“ napísala vtedy do stories na svojom Instagrame.

Kráska zo šou Love Island vo filme

Brunetka, samozrejme, nechýbala ani na premiére českého filmu Bastardi 4: Reparát. Okrem nej tam môžeš vidieť účinkovať aj Karlosa Vémolu.

„Po dvoch rokoch od natáčania je to tu. Celý proces natáčania Bastardov bol pre mňa veľkým zážitkom. Mala som možnosť vyskúšať si na vlastnej koži, že herectvo nie je vôbec žiadna sranda, ale vyžaduje usilovnosť, trpezlivosť a koncentráciu. Na pľaci sme zažívali záchvaty smiechu, ale aj vyčerpania a napriek tomu sme všetci išli na 100 %,“ napísala pod úryvok scény z filmu, ktorý zverejnila na svojom Instagrame.

Gabrielu poznáme ako modelku i moderátorku, no musíš uznať, že jej to ide perfektne aj ako herečke.

Zdroj: Instagram/gabrielagasparova, Extra

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News