Love Island
Instagram/tinaa.diallo, Instagram/krystof_novak, Instagram/david_vitasek

Párik z druhej série reality šou Love Island šokoval fanúšikov na Instagrame svadobným videom. Stali sa manželmi iba po štyroch mesiacoch známosti?

Väčšine párikov z druhej série Love Island vzťah vydržal a ostali spolu aj po finále. Okrem výhercov Kryštofa a Denisy sa obrovskými úspechmi v súkromnom živote pýšia aj Martin s Luciou, podvodník Dávid s Natáliou, Zbyněk so Sabinou, Jakub s Hankou a Tina s Jacobom. A práve poslední spomenutí sa na Instagrame pochválili dojímavým svadobným videom.

Love Island 2
zdroj: Instagram/loveislandcs

Párik z Love Island vo svadobnom

Tina s Jacobom vo vile na Kanárskych ostrovoch patrili medzi najstabilnejšie páry reality šou. Fanúšikovia dokonca priznali, že ich až nudili. A to vraj kvôli tomu, že ich vzťah vyzeral ako súrodenecký. Preto vypadli tesne pred bránami finále. Oni však priznali, že hoci to tak navonok môže vyzerať, v skutočnosti si veľmi rozumejú.

Musí na tom byť trochu pravdy, keďže spolu zostali doteraz. V súčasnosti môžeš na Voyo sledovať aj Love Island After, kde v jednej z polhodinových častí uvidíš aj to, ako sa vyvíja Tinin a Jacobov vzťah po vypadnutí zo šou.

Najnovšie spolu dokonca natočili video vo svadobnom oblečení. Vzali sa po štyroch mesiacoch známosti?

Ak si druhú sériu reality šou o láske sledovala, určite si si všimla, že Tina viackrát povedala, že je modelkou. V najnovšom príspevku na jej Instagrame sa teda spojila so svojou polovičkou, ktorú si našla pred kamerami a rozhodli sa, že nafotia fotky pre svadobný magazín.

„Pasovalo by nám to spolu s Jacobom vo svadobnom?“ Pýta sa fanúšikov Tina pod príspevkom. A čo by si jej do komentára napísala ty?

Zdroj: Instagram/tinaa.diallo 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News