Aless

Slovenská speváčka sa podelila s fanúšikmi s tou najkrajšou správou. Ako ukazujú zábery na Instagrame, s priateľom sa tešia na príchod bábätka.

Presne na Vianoce potešili krásnou správou o bábätku víťazi prvej série zoznamovacej šou Love Island – Laura a Martin. Dnes, na Silvestra oznámil rovnakú správu iný celebritný párik.

Alessia Capparelli známa pod prezývkou Aless je slovenská raperka a takisto influencerka. Na Instagrame ju už totižto sleduje vyše 136-tisíc fanúšikov. Pamätať si ju môžeš aj zo zápasu vo Fight Night Challenge. Tam ju vtedy 3:0 na body porazila Dominika Mirgová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Aless (@aless_capparelli)

 

Speváčka tvorí pár so slovenským futbalistom Ľubomírom Šatkom. 28-ročný fešák je monetálne hráčom tureckého klubu – Samsunspor. Minulý rok si kvôli nemu Aless dokonca zbalila kufre a odišla na čas žiť do Poľska. Slovenský reprezentant tam totižto vtedy hral a priateľka mu chcela byť na blízku.

Slovenská speváčka bude mamičkou

Práve tento slovenský párik sa teraz teší na príchod prvého bábätka. Obaja to oznámili na Instagrame, kde pridali sériu fotiek. Speváčka na nich žiari v ružových šatách a bruško jej pridržiava práve priateľ. Tehotenstvo potvrdil ultrazvuk v ruke. „Budeme traja,“ znel popis.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Ľubomír Šatka (@lubomirsatka)

Ich zábery si za hodinu vyslúžili už vyše 5-tisíc srdiečok. Pod fokami majú niečo okolo 100 gratulácií. Budúcim rodičom, samozrejme, gratulujeme aj my!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News