Instagram/aless_capparelli

Estetické zákroky dnes už nie sú ničím výnimočným. Nie vždy ich ale podstupujeme len preto, že by sme neboli spokojné so svojím vzhľadom. Často nás k tomu dovedú aj zdravotné dôvody, rovnako ako speváčku Aless.

Ak Aless sleduješ na Instagrame, určite vieš, že sa nedávno sťažovala na zdravotné komplikácie, kvôli ktorým netrávila na sociálnej sieti veľa času. Momentálne pendluje medzi Slovenskom a Poľskom, kam sa presťahovala so svojím priateľom. Ten sa venuje futbalu a práve v poľskom meste Poznań hrá jeho tím.

Mladá speváčka a influencerka mala problém s dýchaním a nosovou prepážkou, preto sa to rozhodla riešiť. Podstúpila septoplastiku, teda korekciu funkcie nosovej priehradky. 

Aless sa najskôr prihlásila fanúšikom hneď po zákroku, kde ešte môžeš vidieť jej obviazaný nos. Po pár hodinách dala obväz dole a všetkým sa aj prihovorila.

“Tak vám poviem, že žijem, ale keby mi má kto robiť čajíky, tak by som bola veľmi šťastná, lebo nevládzem nič,” prezradila Aless vo videu. K tomu zároveň dopísala, že ak sa chystáš na podobný zákrok, nemáš sa čoho báť. Celé to bolo zvládnuteľné až na vyberanie tampónov. 

Na jej hlase počuť, že znie ešte inak, no veríme tomu, že tento zákrok jej pomôže v tom, aby sa mohla opäť bez problémov nadýchnuť. Ak ťa zvykne trápiť upchatý nos, určite veľmi dobre vieš, ako veľmi nepríjemné to dokáže byť. Možno práve Aless ťa nakopne do toho, aby si niečo podobné podstúpila aj ty, ak máš podobný problém. Veľa ľudí sa ho stále obáva. 

Prajeme skoré uzdravenie!

Aless podstúpila zákrok zo zdravontých dôvodov

Zdroj: Instagram/aless_capparelli

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News