Instagram/aless_capparelli

Speváčka Aless sa v poslednom období naozaj nenudí. Učí sa na maturitu, pravidelne cvičí, lebo chce pracovať na svojej postave a aby toho nebolo málo, absolvovala sťahovanie, ktoré je už samo o sebe náročné. O všetkom informuje aj svojich 147-tisíc fanúšikov na Instagrame

23-ročná Aless ale nemení iba mesto svojho bydliska, ale rovno krajinu. So zbalenými kuframi sa presťahovala k našim severným susedom do Poľska, konkrétne do mesta Poznań.

Sledovateľom sa teraz často prihovára spoza hraníc, preto sa jej jeden v storke opýtal, kde teraz trávi viac času. „Teraz som asi častejšie v Poľsku ako na Slovensku, ale žije sa tu super, takže sa nesťažujem. Akurát sem-tam by mi bodli nejaké kamošky, tým, že neviem po poľsky, ale našťastie je FaceTime,“ prezradila v krátkom videu.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Na Aless môžeš vidieť, že je v poslednom čase spokojnejšia a aj sebavedomejšia. Netajila sa tým, že posledné mesiace venovala najmä sama sebe. Pravidelne cvičila, zdravo sa stravovala a výsledok sa dostavil. Momentálne váži 57 kilogramov, no rada by ešte 2-3 kilá schudla. Musíš ale sama uznať, že teraz vyzerá výborne.

zdroj: Instagram/aless_capparelli

S jej menom sa spájajú aj dve menšie kauzy. Nedávno znovu otvorila tému, že má zákaz vstupu do USA len kvôli tomu, že jej v kufri našli CBD olej. Dostala sa aj do sporu medzi rapermi Rytmusom, Separom a Egom. Rytmus jej mal pôvodne ponúkať spoluprácu, ktorú napokon nevzala, no Patrik tvrdí, že ju k tomu prehovoril práve Separ.

Na túto tému sa ale veľmi nechcela vyjadrovať, keďže ide o starú záležitosť a ona sa radšej venuje súčasnosti. Vieš, prečo sa rozhodla presťahovať do Poľska, kde nemá zatiaľ žiadne kamarátky?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News