Manželka amerického herca Aleca Baldwina, Hilaria, potratila. Mama štyroch detí oznámila smutnú správu v pondelok na službe Instagram. Tridsaťpäťročná Baldwin, ktorá v septembri prezradila, že je tehotná, už pritom prišla o jedno bábätko pred siedmimi mesiacmi.

S ľútosťou oznamujeme, že sme sa dnes dozvedeli, že v štyroch mesiacoch zomrelo naše bábätko. Chceme, aby ste všetci vedeli, že aj napriek tomu, že teraz nie sme v poriadku, budeme,“ napísala Baldwin k videu, v ktorom svojej šesťročnej dcérke vysvetľuje, prečo napokon nového súrodenca mať nebude.

View this post on Instagram

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all…but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now…I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say…I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi…that’s all I ask ❤️

A post shared by Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) on

Alec Baldwin tvorí s 35-ročnou Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni sa zosobášili. Dvojica spolu vychováva okrem Carmen aj štvorročného Rafaela, trojročného Leonarda a 17-mesačného Romea. Baldwin má tiež 23-ročnú dcéru Ireland s bývalou manželkou, herečkou Kim Basinger.

 

Zdroj: people.com, SITA

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.